Čaj o páté s Knihomolkou

sobota, listopadu 28, 2015 11 Comments A+ a-

  
Ahoj! Konečně tu máme sobotu, k níž neodmyslitelně patří odpočinek, klid, chvíle nad skvělou knihou a v těchto chladných dnech samozřejmě čaj! Přemýšlela jsem, o čem bych měla napsat dnešní článek. Jak víte, nenacházíte zde na blogu pouze knižní recenze, pro dnešek jsem se tedy rozhodla podělit se s vámi o můj první článek publikovaný v časopise a ukázat vám krásný dárek, jenž mi byl za odměnu zaslán.
     
O letních prázdninách jsem byla požádána drogerií DM, zda bych pro jednu z jejích filiálek nemohla namalovat obrázek s letní tématikou. Jelikož malování, kreslení a všechno kolem výtvarného umění miluji, má odpověď zněla bez váhání "ano". Z mého výtvoru nakonec vzešel komiks, jehož hlavními hrdiny jsou Méďa a Myška. Ti zároveň symbolizují značku dětské kosmetiky. (Jestli si právě teď říkáte "Oni tý holce zaplatili, aby jim tu udělala reklamu", tak ne, nezaplatili mi nic, ale musím vám to všechno přeci nějak vysvětlit... :D) Hned po vyvěšení obrázku ve výloze se ke mně počali donášet samé milé ohlasy, lidé zastavovali své kroky za účelem prohlédnutí komiksu.
     
Po několika dnech přijel na filiálku oblastní manažer, který obrázek s obrovským nadšením prozkoumal a posléze mi nabídl sepsání krátké pohádky pro děti. Takový zájem jsem opravdu nečekala a na spolupráci nadšeně kývla. Výsledek je dvoustrana v jejich časopise a pro mne velká zkušenost! :)
     Takto již vypadal článek v celé své kráse. U spodního obrázku se omlouvám za kvalitu, bohužel už není nejlepší světlo pro focení. Venku je šero ve tři hodiny...


    
   
   

Teď ale k úžasné knize, jejíž existence zdobí mou knihovnu jako nejvzácnější královský klenot. Představuji vám Malého prince! Než si pohrdavě odfrknete a odvrátíte zraky, dejte mu šanci! Téměř každý na Malého prince nadává, neboť získal cejch povinné četby. Pokud se vám však dostane do rukou tato verze, zamilujete si ji stejně tak, jako já. Jedinečnost tohoto speciálního vydání se skrývá v jeho interaktivitě. Že mne dostatečně nechápete? Dobrá, objasním vám veškeré nejasnosti. V knize najdete spoustu vychytávek v podobě pohybujících se postaviček, krajinu, jejíž panorama se po otevření vztyčí do výše, na každé stránce objevujete krásu ručních prací. Propracovanost tvoří zcela odlišný zážitek z četby, těšíte se na každou blbůstku, s níž budete moci pohybovat, otevřít ji, prozkoumat její detaily. Nafotila jsem pro vás několik fotek, avšak vím, že jen z nich moc interaktvity nezažijete, proto přihazuji i nějaké gify.


Hned na začátku vás přivítá Malý princ letící s hejnem ptáků.

Vše je krásně detailně zpracované, funkční a prostě přenádherné! :)On ji však zase odmítl jako ty předcházející: "Ten je moc starý. Já chci takového, aby dlouho žil."


                                                              A na závěr pár gifů! :)Znáte toto úžasné vydání? :)

11 milých komentářů

Write milých komentářů
28. listopadu 2015 18:38 delete

Jéé, maluješ pěkně:). Měla jsi štěstí:). Jinak Malého prince 3D verzi nám ukazovala už před rokem učitelka ve škole, že bysme ho měla každá mít:). Je opravdu nádherný:)

Reply
avatar
28. listopadu 2015 18:45 delete

Moc krásné :o.Nádherně kreslíš :o!Moc Ti vše přeju :).A těším se na další článek :).

Reply
avatar
28. listopadu 2015 18:46 delete

Moc krásné :o.Nádherně kreslíš :o!Moc Ti vše přeju :).A těším se na další článek :).

Reply
avatar
Baru Cone
AUTHOR
28. listopadu 2015 18:55 delete

Nemám slov:) máš úžasnou fantazii, skvěle maluješ a tenhle článek je stejně dokonalý jako ty předchozí:3 a jelikož Malého prince jsem nečetla a vůbec nevím, o co tam jde (vlastne znám jen animovanou televizní verzi) ti k tomu moc říct nemůžu. Tak jen poznamenám, že ta knížka vážně vypadá dobře:3

Reply
avatar
28. listopadu 2015 19:08 delete

Děkuju, opravdu moc! :) To měla pravdu, ale když jsem viděla tu cenu... Nevím, jestli bych si ji sama od sebe koupila. Ještě jednou díky! :)

Reply
avatar
28. listopadu 2015 19:10 delete

Díky, mám vážně radost! :) Jsem ráda, že tě mé články baví! :)

Reply
avatar
28. listopadu 2015 19:13 delete

Díky, díky, díky! :3 :) Takové komentáře se čtou jedna báseň. Malý princ je taková zvláštní kniha a vlastně bych se tu musela rozepisovat dlouho dobu, abych ti vše vysvětlila.. :/ Jeden ji miluje, druhý nenávidí, tahle verze je však přenádherná! :)

Reply
avatar
Bastera
AUTHOR
30. listopadu 2015 10:00 delete

Páni tak to je super, moc gratuluji k takovému úspěchu :)

Reply
avatar
Scribbler
AUTHOR
1. prosince 2015 20:11 delete

Ten Malý princ je úžasný. Opravdu se mi moc líbí. :D Moc gratuluji k úspěchu. :)

Reply
avatar
1. prosince 2015 21:07 delete

To vskutku je! :) Čtenář má z knihy naprosto jiný požitek. :)
Moc děkuji! :)

Reply
avatar

Vaše komentáře jsou pro nás největší odměnou. ♥