Balíček, jehož obsah rozradostnil mou duši

pátek, listopadu 18, 2016 5 Comments A+ a-


Unboxingy přestaly na tomto blogu přistávat od chvíle, kdy nebylo tolik času na čtení ani na psaní, tudíž by náplň obsahu byla pouze "unboxing/unboxing/recenze/unboxing", avšak po dnešní návštěvě pošty a rozbalení balíčku jsem zkrátka nemohla nesdílet své nadšení s vámi. České nakladatelství PRESCO zajisté znáte výrobou originálních diářů s překrásnými motivy, víte ale, že nově do svých řad přibírá i knihy

Nedávno do mé emailové schránky přiletěl mail, v němž mě neskutečně milá paní Lucia oslovila, zdali bych neměla zájem o navázání spolupráce s jejich společností a recenzování knižních novinek. S radostí jsem nabídku přijala, "prescovské" zápisníky zbožňuji, při návštěvě Světa knihy skočily v mé nákupní tašce hned dva, ale hlavně - na tak příjemnou komunikaci narazíte v dnešní době málokdy, právě ta má cenu zlata.

Jeden malý vzkaz, široký úsměv na tváři!

Zde již můžete vidět obsah celého balíčku, zápisník s Malým princem, kroužkový blok, placka a tak nádherně zabalená knížka! Opatrné rozbalování jemného papíru mi trhalo srdce, je krásné, jak si na všem dala Lucia záležet, ať už jde o krasopisný vzkaz či o vznešený obal.

Když vám povídám, že mne obálka knihy uchvátila, nedovedu vůbec popsat své pocity z jejího obsahu, ohromně překvapil. Vtipné ilustrace, půvabné zpracování, no nejraději bych pořádně celou knihu nafotila, to by však nezbylo žádné překvapení do recenze. Jediné, co mohu říci, je to, že Otolína a žlutá kočka není jen tak ledajaká kniha pro děti a rozhodně se máte nač těšit.

Jak působí knížka na Vás? :)

5 milých komentářů

Write milých komentářů
Bilbovy knihy
AUTHOR
18. listopadu 2016 17:49 delete

Celkově na mě působí Presco jako velice solidní firma. Ty balíčky, radost, knihy atd je úžasné. Líbí se mi jejich přístup, propagace a komunikace. Za mě je to jeden velký palec nahoru :)
KATY

Reply
avatar
Bunburistka
AUTHOR
18. listopadu 2016 19:04 delete

Obrovská gratulace a naprosto souhlasím s Katy, kéž by takhle vypadala každá spolupráce :)

Reply
avatar
Nicole Shy
AUTHOR
18. listopadu 2016 20:14 delete

Moc krásný blog :) dávám odběr

Reply
avatar
25. listopadu 2016 21:19 delete

To dostali nabídku na spolupráci všichni kromě mě? Začíná to tak vypadat :D Každopádně ti to přeju a nedivím se, že máš radost. Vypadá to opravdu úžasně :)

Reply
avatar
4. prosince 2016 12:49 delete

Ell: Zápisníky neznám, ale vypadají úžasně! A ta knížka je moc roztomilá ;)

Reply
avatar

Vaše komentáře jsou pro nás největší odměnou. ♥