Srdečné pozdravy z Anglie!

by - října 05, 2015

Ahoj! Všechny vás zdravím z anglického Brightonu! Určitě jste si všimli delší odmlky, která bude trvat až do konce týdne. Bohužel ( pro vás:) ).
    
V sobotu ve dvě hodiny jsme vyráželi od naší školy a po dlouhé a úmorné cestě autobusem, později trajektem, jsme konečně doleji do Londýna. V Londýně jsme se šli podívat na Greenwich, kde je známá královská observatoř a kudy prochází nultý poledník. Projeli jsme se lodí po Temži kolem Isle of Dogs k mostu Tower Bridge. Následoval přechod mostu, prohlídka expozice a procházka prosklené lávky na Tower Bridge mezi jeho věžemi. Návštěva hradu The Tower byla skvělá, hezké počasí nám vydrželo celý den. Setkala jsem se s našimi "novými rodiči", kteří jsou naprosto úžasní. V jedné rodině jsem ubytována společně s mojí nejlepší kamarádkou a dvěma mladšími puberťačkami, se kterými se rozhodně nenudíme.
     
Dnes jsme měli první anglickou výuku a odpoledne vyrazili na útesy Beachy Head. Okouzlily nás křídové útesy známé jako Seven Sisters. Zajímavá byla i návštěva Pevensey Castle a naše úžasná parta lidí v čele s naší suprovou paní učitelkou si to pěkně užila. 
     
Zítra nás čeká další dlouhý den. Ke konci se vám chci ještě omluvit za dlouhou pauzu a snad v neděli by měl vyjít nějaký článek. 
     
Mějte se hezky a držte mi palce ve zdokonalování angličtiny :). 

You May Also Like

0 milých komentářů

Vaše komentáře jsou pro mne největší odměnou. ♥

Copyright © Barbora Voříšková, 2015 - 2017

Není-li uvedeno jinak, vše, co naleznete na tomto blogu, bylo v krůpějích potu sesmoleno mou vlastní rukou. A proto vás žádám, respektujte autorská práva.