Unboxing #1

by - listopadu 24, 2015

Ahoj všichni! Konečně je to tu! Článek, na který jsem se neskutečně těšila! Původně měl vyjít minulý pátek, kdy jsem s nadšením očekávala svůj první recenzní výtisk. Hodiny ten den ubíhaly, ale pošťák nikde. Bylo půl šesté (pošta u nás ve městě zavírá v šest), a tak jsem se vydala ven s nadějí, že snad jen zapomněli dát vědět. Na poště mi však se smíchem oznámili pošťákovu prozatímní nepřítomnost a mně nezbývalo nic jiného, než počkat. (Nebyl to škodolibý smích, zkrátka jsem jen nebyla první, kdo už nervózně čekal na balíček.) Nakonec vše vysvětlil jeden krátký telefonát, který rozhřešil celou záhadu - zapadl s autem. "No nic," řekla jsem si "v pondělí tady recenzák bude." A co myslíte? Nebyl, hádáte správně.
     
Až dnes jsem na sledování zásilek viděla balík oficiálně uložený na naší poště. Přijela jsem tedy domů a z autobusu si to pěkně štrádovala přímou čarou za knížkou. Zapomněla jsem si občanku. Typická já. Ovšem nyní mám recenzní výtisk doma a chci se s vámi podělit o svoji obrovitánskou radost! :)

V tomto článku chci vyjádřit MEGA DÍKY Hance z MegaKnih, která mne 6.11.2015 oficiálně přijala pod svá křídla, moc mile se mnou komunikovala a zařizovala vše kolem recenzního výtisku. Doufám, že ji (a všechny členy týmu MegaKnihy) nezklamu. Hani, opravdu Vám děkuji! :)

Balík byl zabalený důkladně, avšak rozbaloval se snadno. :)
Tak,
co myslíte, jakou knihu jsem zvolila? :)
A je to Marťan od Andyho Weira! 


V balíčku mi kromě Marťana přišla i krásná záložka a samolepka od MegaKnih, druhá záložka byla vložena přímo v knize, dále jsem objevila slevové kupony do vybraných e-shopů a slevu na příští nákup u MegaKnih! :)

Konkrétně z této záložky mám upřímnou radost, jelikož zbožňuji
ovečky, obzvlášť v takových těch cute provedeních! :)

Marťan 
Andy Weir
Počet stran: 342
Nakladatelství: Knižní klub

Anotace:


Je nejslavnějším mužem na Zemi. Má to však háček: není na Zemi…

Před šesti dny se Mark Watney jako jeden z prvních lidí prošel po Marsu. Teď je přesvědčený, že bude prvním člověkem, který tam zemře. Málem zahynul v prašné bouři a zbytek jeho posádky odletěl v domnění, že je mrtvý. Mark nemá jak odeslat zprávu, že přežil. A i kdyby se s lidmi na Zemi spojit dokázal, zásoby mu dojdou mnohem dřív, než by stačila dorazit pomoc. Mark se však nevzdává. Vyzbrojen pouze svým důvtipem, technickými dovednostmi a nevyčerpatelným smyslem pro humor, který se pro něj stane nejcennějším zdrojem síly, se pouští do tvrdošíjného boje o přežití.
Jak zdolává jednu zdánlivě nepřekonatelnou překážku za druhou, začíná věřit, že by na cizí planetě přece jen mohl obstát. Jenže Mars mu ještě přichystá nejedno překvapení…

Strhující, podmanivý a přesvědčivý příběh o lidské nezdolnosti a vynalézavosti tváří v tvář beznadějné situaci obletěl celý čtenářský svět a ve všech zemích, kde vychází, sklízí nadšený ohlas. 

Před chviličkou jsem se do Marťana pustila a musím říct, že má zatím našlápnuto dobře, tak ať si to nepokazí!
Ještě jednou děkuji za recenzní výtisk MegaKnihám!


Četli jste Marťana? Co na něj říkáte? :)

You May Also Like

14 milých komentářů

 1. Gratuluji k nové spolupráci :) Dobře jsi zvolila :) Marťana se právě chystám číst taky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, doufám, že ano. :) Tak si pak můžeme dát vědět, jak se nám oběma líbil! :))

   Vymazat
 2. Báro, výstižná fotoreportáž o recenzním výtisku! Určitě je to inspirace pro mnohé další.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, snažila jsem se unboxing nafotit co nejzřetelněji. :)

   Vymazat
 3. Moc pěkné :)!Gratuluji k nové spolupráci!Martana jsem nečetla,ale kniha zní moc zajímavě :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc! :3 Marťana mám rozečteného, je opravdu zábavný, menší minus je větší množství technických informací, ale to už je pouze detail. ;)
   Opět další hezký komentář od tebe, ještě jednou děkuji..! :))

   Vymazat
 4. Moc pěkné :)!Gratuluji k nové spolupráci!Martana jsem nečetla,ale kniha zní moc zajímavě :).

  OdpovědětVymazat
 5. Gratuluji k navázání spolupráce :) Mě kniha sice dvakrát neoslovila, ale podle ohlasů bude určitě dobrá :) Samolepka a záložka jsou úžasné :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kniha je super, stále jsem ji však nedočetla... Propadám se hanbou, za normálních okolností bych ji měla přelouskanou během dvou dnů, nemám ale vůbec čas..
   Děkuji ti za skvělý komentář! :)

   Vymazat
  2. To s tím časem moc dobře znám. Taky mi teď čtení trvá šíleně dlouho, i když by tomu tak normálně nebylo...
   Nemáš vůbec zač :) Chtěla jsem napsat už dřív, ale ten čas :(

   Vymazat
  3. Čas... Nic s ním nezmůžeme.. :( Už aby mi skončilo to hektické období a měli jsme po přijímacích zkouškách, asi mi přeskočí.. :D

   Vymazat
  4. Bohužel... kéž bychom ho uměli natáhnout... Tenhle pocit znám :D

   Vymazat

Vaše komentáře jsou pro mne největší odměnou. ♥

Copyright © Barbora Voříšková, 2015 - 2018

Není-li uvedeno jinak, vše, co naleznete na tomto blogu, bylo v krůpějích potu sesmoleno mou vlastní rukou. A proto vás žádám, respektujte autorská práva.